Cottonbox'da Yenilik Var

Cottonbox’ta Yenilik Var! Kaliteli üretimi ve özel tasarımlarıyla ev tekstiline yön veren Cottonbox, 2017 yılına renkli ve keyifl...Cottonbox’ta Yenilik Var!

Kaliteli üretimi ve özel tasarımlarıyla ev tekstiline yön veren Cottonbox, 2017 yılına renkli ve keyifli bir lansmanla merhaba dedi. 
Park Hyatt Maçka Palas’ta gerçekleşen etkinlikte,markanın son koleksiyonu ve yenilikleri tanıtıldı. Cottonbox Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Turgut’un ev sahipliğinde gerçekleşen 


lansmanda,2017 ev tekstili trendleri, markanın online stratejisi doğrultusunda şekillen yeni ürün gamı ve yeni yıl hedefleri ön plandaydı.


Doğanın üzerine beyaz bir örtü çekmeye hazırlandığı aylarda Cottonbox da,yeni koleksiyonu ile bu romantik ve sıcak uykuya eşlik ediyor. 
Modada yaşanan akımları ev tekstiline yansıtan Cottonbox, dünya trendlerine paralel olarak 2017 Sonbahar & Kış koleksiyonunda flanel kumaşlar, mandala desenler, etnik unsurlar, soft çizgiler ve dingin renklerle yepyeni bir koleksiyon yaratıyor. 


Uyku kalitesini önemseyen ve sağlıklı uykunun kaliteli hammadden başladığına inanan Cottonbox, tüm ürün gruplarında sadece pamuk iğliği kullanıyor. 
% 100 pamuk bitkisi, tarladan üretime, dikimden baskı boyaya kadar tamamen sağlıklı bir süreçten geçerek evlere ulaşıyor.


2017 Sonbahar & Kış koleksiyonunda, dekorasyonun zamansız tekniği patchwork desenler, modernize edilen 3D baskı tasarımlar ve soğuk kış gecelerinde vazgeçilmez olacak battaniyeli setler seçenekler arasına ekleniyor. 


Yeni grupların yanı sıra, yatak odasının olmazsa olmazları klasik seçenekler, çeyizlerin gözdesi el işlemeli setler, dantel ve güpürlü nostaljik takımlar, soft çizgiler yine koleksiyonda yerini alıyor.


Cottonbox artık tüketicisine daha yakın…

Dinamik ve yenilikçi çizgisiyle kaliteli tasarımlara imza atan Cottonbox, ev tekstili modasını yakından takip etmek isteyenler için online satış stratejisini geliştirerek koleksiyon çeşitliliğini daha geniş kitlelere ulaştırıyor. Cottonbox tasarımı tüm özgün desenler ve bebek odasından yatak odasına, banyo grubundan genç odası takımlarına kadar tüm ürün grupları sitede satışa sunuluyor. Cottonbox'un birbirinden güzel diğer nevresim modelleri..https://cottonbox.com.tr/ 'den 1 Ocak'tan itibaren sipariş verebilir,Cottonbox'un büyülü dünyasına siz de adım atabilirsiniz.

Bu keyifli lansman için Cottonbox'a ve Karnaval İletişim'e teşekkür ederiz.

DAHA FAZLA LEZZET

yatak odası 3537134036337145466

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır... Mesajınızı yazdıktan sonra isminizi yazarsanız sizi tanıyabilmem açısından çooook mutlu olurum....

emo-but-icon

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ feedburner youtube

Translate

Blog Arşivi

Yayın Baslıklarımız

En Lezzetliler

İzleyiciler

@VANİLİNSTR

Görüntüleme Sayısı

item