Estelina Güzellik Merkezi

Geçtiğimiz hafta sonunu kendimize ayırdık,sevgili Kırık Şemsiye blogunun sahibi Esra'nın daveti üzerine,Başakşehir'de bulunan Est...


Geçtiğimiz hafta sonunu kendimize ayırdık,sevgili Kırık Şemsiye blogunun sahibi Esra'nın daveti üzerine,Başakşehir'de bulunan Estelina Güzellik Merkezi'ni ziyaret ettik..


Mekan sahibi Emine hanımın hazırlattığı kahvaltının ardından,güzellik merkezindeki birimleri dolaşıp verilen hizmetlerle ilgili bilgi aldık.


Mekanda ilk dikkatimi çeken temiz ve şık olmasıydı..
Mekanda,zayıflamadan epilasyona,makyajdan cilt bakımına ve kuaför hizmetlerine kadar her türlü hizmeti alabiliyorsunuz..
Mekanda hizmetlerin randevulu olarak verildiğini de ayrıca belirteyim.


Merkezde verilen hizmetlerden kısaca bahsetmek gerekirse..
İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı yolu lazer epilasyondur.

Soğutma sistemli lazer tekniği ile yapılan lazer epilasyon ile lazer ısıtıcı cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünü yok eden ısıya dönüşür.
Göz çevresi dışında vücudun her bölgesine güvenli bir şekilde uygulanabiliyor merkezde bu hizmet..

Cildinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere size özel kişileştirilmiş bakımlar ile cildinizi şımartabilirsiniz..
Bakım,temizleme,buhar gözenek temizleme ve iyileştirici maske..
1.5 saat süren,klinik ortamda,dermo kozmetik ürünler kullanılarak uygulanan bakım için merkezden randevu almanız yeterli..


Estelina Güzellik Merkezi'nde bölgesel yağ birikimlerini azaltmak ve vücudu yeniden şekillendirmeyi sağlayacak cihazlar da mevcut.
Ben de uzun süredir yaptırmayı düşündüğüm ombre işlemini "değişiklik iyidir"düşüncesiyle uygulattım merkezde ve oldukça memnun kaldım..
Güzelliğimize güzellik katan bu davetten dolayı sevgili Esra'ya ve Estelina Güzellik Merkezi'ne çok teşekkür ediyorum:))

DAHA FAZLA LEZZET

solaryum 2602009322468299094

Yorum Gönder

  1. Aranızda olamadığım için üzüldüm ama sizleri izleyince keyiflendim.Güle güle kullan yeni saçlarını Arzu'cuğum.

    YanıtlaSil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır... Mesajınızı yazdıktan sonra isminizi yazarsanız sizi tanıyabilmem açısından çooook mutlu olurum....

emo-but-icon

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ feedburner youtube

Translate

Blog Arşivi

Yayın Baslıklarımız

En Lezzetliler

İzleyiciler

@VANİLİNSTR

Görüntüleme Sayısı

item