23 Nisan kutlamalarımız

23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı bu yıl bizim için oldukça hareketli geçti.. Cumartesi günü akşam yemeğine gelecek misaf...


23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı bu yıl bizim için oldukça hareketli geçti..


Cumartesi günü akşam yemeğine gelecek misafirlerimiz için ben hazırlık yaparken bizim kuzular da babalarıyla birlikte sinemaya gittiler.Gittikleri alışveriş merkezinde ki kutlama ve eğlencelere katıldılar.Akşam çok sevdikleri arkadaşlarının gelmesiyle keyifli bir de gece geçirdiler..
Pazar günü sitemizde çocuklar için akşama kadar süren güzel bir program hazırlanmıştı.


Kurulan şişme oyun parkurunda çocuklar oldukça eğlendi..


Rodeo yapmak için önce biraz tedirgin oldu benim boncuklar ama sonra ..

Oldukça eğlendiler,hatta tekrar binmek için sıraya girdiler:))
Düzenlenen yarışmalarda çocuklar için çok keyifli oldu..Hepsi çok eğlendi,gün sonunda dağıtılan hediyelerle bütün çocuklar mutlu oldu..
Bugün bizim için büyük gündü..Kızım aylardır aldığı folklor eğitiminin ardından arkadaşlarıyla birlikte gösteriye çıktı.Akşam halaları da geldi onları izleyebilmek için heyecanla evden çıktık..Gösteri öncesinde arkadaşıyla poz vermeyi de unutmadı pamuk kızım..
Çok güzel bir gösteri oldu davullu zurnalı ..Pamuk kızımla bir kez daha gururlandım..Fotoğraf çekilmesini hiç sevmeyen oğlumu tutma çabamız:))
Gösteri sonrasında hızımızı alamadık Taksim'e gittik.Gezi parkında etkinlik olduğunu duymuştuk ama gidince kısa bir hayal kırıklığı yaşadık.Oradaki etkinlik çocukları memnun etmeyince İstiklal caddesinde bir yürüyüş yaptık.


Bir partinin gençlik kolu çocukların el izlerinden oluşan bir poster hazırlıyordu.Bizimkiler de keyifli katıldı onlara..
Akşam eve döndüğümüzde biraz dinlenip yine sitemiz tarafından düzenlenen fener alayına katıldık.Çocuklar için de bizim için de çok  keyifli bir yürüyüş oldu..


Fener alayının sonunda havai fişek gösterisi vardı.


Hem biz hem çocuklar oldukça yorucu ve güzel bir gün geçirdik..Gece biterken elimizde 2 yıldır bekleyen fenerlemizi tam zamanı diyerek çıkardık ama rüzgarın etkisiyle sadece 1 tanesini uçurmayı başarabildik.Buna da şükür..


Umarım çocuklar yarın erken kalkmazlar ben de biraz uyurum:))Hepinize iyi geceler..

DAHA FAZLA LEZZET

new 8802115352108456470

Yorum Gönder

 1. Canım maşallak supbanallah . Öncelikle Allah Nazarlardan korusun. Nice bayramlarınız olsun. Allahım ayırmasın. AMİNN.

  YanıtlaSil
 2. Bayramlarını kutluyorum kuzucukların gerçekten güzel eğlenmişler
  çok tatlı kuzucukların hep mutlu olun ailecek..
  sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 3. Güzel prenses ve prensinin bayramları kutlu olsun ,
  çok eğlenceli güzel bir bayram olmuş:))Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 4. Tam çocuklara özel bir gün yaşamışsınız, Allah mutluluğunuzu daim etsin. Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle oldu..Çok teşekkür ediyorum..Sevgiler..

   Sil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır... Mesajınızı yazdıktan sonra isminizi yazarsanız sizi tanıyabilmem açısından çooook mutlu olurum....

emo-but-icon

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ feedburner youtube

Translate

Blog Arşivi

Yayın Baslıklarımız

En Lezzetliler

İzleyiciler

@VANİLİNSTR

Görüntüleme Sayısı

item