Arnica El Blender Setleri ile Daha Hızlı ve Lezzetli Yemekler

Arnica Master Cook Arnica Master Cook Arnica Mega Blender Arnica Arnica El Blender Setleri ile Daha Hızlı ve Lezzetli Yemek...

Arnica Master Cook


Arnica Master Cook
Arnica Mega Blender
Arnica

Arnica El Blender Setleri ile Daha Hızlı ve Lezzetli Yemekler

Arnica mutfak aletleri yemek yaparken hız kazanmak ve daha lezzetli yemekler hazırlayabilmek isteyen kullanıcılar için oldukça işlevsel özellikler sunuyor. Mutfak aletleri arasında dikkat çeken ve yemek yapmayı kolaylaştıran nitelikleriyle göz dolduran el blender ürünleri ile oldukça geniş bir alanda enfes yemekler hazırlanabiliyor. Hızlı çırpma özellikleri ve sessiz çalışma yetenekleriyle hanımların beğenisini kazanan el blender seti ürünleri, yemek yapmak için kısıtlı zamana sahip olan çalışan kadınların ve bekar erkeklerin mutfaktaki önemli yardımcılarından biri haline dönüşüyor. Farklı kullanım fonksiyonlarıyla göz dolduran Arnica mikserler de manuel olarak gerçekleştirilen çırpma işlemlerinin daha etkili bir şekilde yapılabilmesini mümkün kılıyor.

Üçlü Etki Sağlayan El Blender Setleri

Arnica Master Cook El Blender seti yardımıyla paslanmaz çelikten üretilmiş olan doğrayıcı bıçağın keskinliğinden yararlanarak gıdaların kısa bir sürede ve ince ince doğranması mümkün hale geliyor. El blender ürününün aparatı aracılığıyla yiyeceklerin güvenli bir şekilde dikey olarak doğranabilmesi sağlanıyor. El blender seti içerisinde kendisine yer bulan ve seti daha da kullanışlı hale getiren mikser aparatı desteğiyle kusursuz bir şekilde gıdaların çırpılması mümkün hale geliyor. Arnica Master Cook ürünü yardımıyla mutfaklarda profesyonel bir aşçının sahip olduğu imkanlara erişilirken sunum ve lezzet açısından birinci sınıf özelliklere sahip olan yemekler hazırlanabiliyor. Geniş kapasiteli doğrayıcı haznesine yerleştirilerek hazırlanan salata ve soslar yemeklerin lezzetini artırıyor. Dayanıklı plastikten üretilmiş olan doğrayıcı hazne, uzun ömürlü bir kullanımı mümkün kılan güvenli yapısıyla kullanıcılarının saygısını kazanıyor.

Arnica Vega Blender


Özel Kokteyller Hazırlamak Artık Çok Kolay

Arnica Vega Red Cam Blender ürününün geniş iç alan kapasitesi, aileler için uygun bir nitelik taşıyor. Tek seferde tüm aileye yetecek kadar lezzetli içecekler hazırlayabilme olanağı yaratan cam el blender sayesinde yaz ve kış aylarına özel meyve karışımları ile kokteyller hazırlanabiliyor. Sofraların vazgeçilmez içeceği olan bol köpüklü ayranlar da bu üründen yararlanarak kısa süre içerisinde yapılabiliyor. Yüksek kapasiteye sahip olan motor gücünden yararlanarak oldukça kısa süre içerisinde içeceklerin iyice çırpılabilmesi ve son derece lezzetli bir hal alabilmesi olanak kazanıyor. Cam hazneye sahip olan el blender seti, sağlıklı bir yapı taşıyarak ebeveynlerin gözüne girmeyi başardığı gibi bulaşık makinesinde de pratik bir şekilde temizlenebiliyor.

Meyve ve Sebze Doğramanın Konforlu Yolu

Arnica Rapid Plus Mini Doğrayıcı ile yemek hazırlarken kullanılan sebzelerin son derece pratik bir şekilde kısa süre içerisinde doğranması mümkün hale geliyor. Fırınlarda pişirilecek olan börekler için lezzetli sebze karışımları yapılabiliyor. Tatlı türlerinde yararlanılacak olan doğranmış meyvelerle çocukların ve yetişkinlerin lezzetli meyve karışımları tüketmeleri sağlanıyor. Arnica Rapid Plus Mini Doğrayıcı oldukça keskin olan ve paslanmama özelliğiyle göze giren bıçağı yardımıyla hem meyvelerin hem de sebzelerin ince parçalara ayrılmasına bir el blender ürünü gibi olanak tanıyor.

Mutfaklara Lezzet Katan El Mikseri

Arnica Orbimix El Mikseri sevimli ve kullanışlı tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Manuel olarak tatlılar ve yemekler için çırpma işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilme imkanı sunan bu mikser yardımıyla farklı yoğunluklara sahip karışımlar elde edilebiliyor. Farklı kademelerle kullanılabilen ürün, karışımın yoğunluğuna göre hızlı ya da yavaş bir şekilde çalıştırılabiliyor. Hamur hazırlarken de kullanılabilen ve mikser fiyatları açısından dikkat çeken uygun fiyat düzeyiyle kullanıcılarının beğenisini kazanan el blender ürünü, hem börekler hem de kekler için oldukça uygun bir çırpma desteği sağlayarak kaliteli hamurlar elde edebilme fırsatı sunuyor. Çıkarılabilir olan aparatları sayesinde hijyen koşullarını başarıyla yerine getiren Arnica Orbimix El Mikseri kısa süre içerisinde pratik bir şekilde temizlenebiliyor.

Siz de mutfağınızda işlerinizi kolaylaştıracak pratik ve becerikli yardımcılar istiyorsanız Arnica mutfak aletleriyle hemen tanışın, hayatınızı kolaylaştırın. 


Arnica Master Cook
Arnica Mega Blender

Arnica

DAHA FAZLA LEZZET

new 1426859695319145932

Yorum Gönder

 1. Arnica nın yeni ürünlerine tasarımına bayıldım vega blendara ayrıca bayıldım nefis içecekler hazırlanır

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle Vildan hanım👌👌
   Bende çok sevdim..iyi günler dilerim..

   Sil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır... Mesajınızı yazdıktan sonra isminizi yazarsanız sizi tanıyabilmem açısından çooook mutlu olurum....

emo-but-icon

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ feedburner youtube

Translate

Blog Arşivi

Yayın Baslıklarımız

En Lezzetliler

İzleyiciler

@VANİLİNSTR

Görüntüleme Sayısı

item