KARAKTER DÜKKANI

Şimşek Mcqueen Pepee Elsa Geçtiğimiz hafta sevgili Şafak'ın davetiyle katılmış olduğum etkinlikte tanıştım Karakter Dükkanı ile....Şimşek Mcqueen
Pepee
Elsa

Geçtiğimiz hafta sevgili Şafak'ın davetiyle katılmış olduğum etkinlikte tanıştım Karakter Dükkanı ile..
Kurucusu ve sahibi olan Burçin hanım aynı zamanda bir anne..
Dolayısıyla satmış oldukları ürünleri,kendi çocuğu kullanıyormuş gibi hassas davranıyor,orjinal,garantili,sertifikalı ve lisanslı ürünler satıyor Karakter Dükkanı'nda..


Erkek çocukların araba sevdası dillere destan bir sevgidir..
Benim oğlumun da küçüklüğünde tutku halinde olan araba sevgisi sayesinde,evde yer gök arabaydı bir zamanlar..
Şimdi büyüdüğü için ilgi alanları değişti ama Şimşek Mcqueen Oyuncakları na ilgi duyan çocuklar için Karakter Dünyası'nda seçenekler oldukça fazla..Geçtiğimiz sene kızımın doğum günü için ne aramıştım Elsa kıyafetini..
Karakter Dükkanı ile tanışmış olsaydım 1 tıkla kapıma gelecekti kıyafet,o kadar dolaşmak zorunda kalmayacaktım.

Karakter Dükkanı'nda sadece oyuncak ve kostüm satıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz..

Kitaptan çocuk kozmetiğine,beslenme çantasından parti süslerine,havludan battaniyeye kadar geniş yelpazede ürüne ulaşabiliyorsunuz..

Alacağınız ürünle alakalı kafanıza takılan soruları 7/24 canlı telefon destek hattından ya da online bilgisayardan sorabilirsiniz..

Sipariş vermiş olduğunuz ürünleri,size sunulan güvenli 3D güvenlik şifreli kart sistemi ile sistemden ya da dilerseniz kapıda 9 aya kadar taksitlendirerek ödeyebilirsiniz..
Çocukların istediklerini alma konusunda ne denli sabırsız olduğunu bilen Burçin hanım teslimatların,6 saatte hızlı kurye ile teslimini sağlıyor.
Sizler de çocuklarınıza alacağınız ürünler için Karakter Dükkanı sitesini inceleyebilir,orjinal sertifikalı ürünlerle çocuklarınızı buluşturabilirsiniz..

Şimşek Mcgueen
Pepee
Elsa

DAHA FAZLA LEZZET

şimşek mcgueen 7173161526336776174

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır... Mesajınızı yazdıktan sonra isminizi yazarsanız sizi tanıyabilmem açısından çooook mutlu olurum....

emo-but-icon

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ feedburner youtube

Translate

Blog Arşivi

Yayın Baslıklarımız

En Lezzetliler

İzleyiciler

@VANİLİNSTR

Görüntüleme Sayısı

item