Zülcenah Kunter'in Evine Konuk Olduk

Zülcenah Kunter Çiçek Modelleme Butik Pasta Uba Foto ve Konuşan Kalem'in organizasyonuyla,Zülcenah Kunter'in evine konuk old...


Zülcenah Kunter
Çiçek Modelleme
Butik Pasta

Uba Foto ve Konuşan Kalem'in organizasyonuyla,Zülcenah Kunter'in evine konuk olduk geçtiğimiz hafta sonu..


Enerjisi ve gülen gözleriyle,bizleri sıcacık karşılayıp ağırlayan Zülcenah hanım,hazırladığı nefis ikramlıklarla bizlere ne denli konuksever olduğunu da gösterdi..


Zülcenah hanım öyle sıcak ağırladı ki bizleri,kendimi uzun zamandır tanıdığım bir arkadaşımın evinde gibi hissettim..Hazırladığı bu müthiş taç ile altın madalya alan Zülcenah hanımın,işini ne denli büyük bir aşkla yaptığını gözlerinden anlayabiliyorsunuz..
Kendisi butik pasta,çiçek modelleme,cupcake,cheesecake eğitimleri veriyor..İster tek kişilik,isterseniz gurup oluşturup kendisinden eğitim alabiliyorsunuz..


Tanımaktan mutluluk duyduğum Zülcenah hanım,kendisine altın madalya kazandıran tacı ile..


Nefis lezzetlerin ardından mini bir workshop yaptık,çiçek modelleme konusunda..
Aceleci yapımdan dolayı hiç böyle işleri yapamam gibi geliyor bana:))


Hazırladığı nefis lezzetler,sıcacık ev sahipliği,gülen yüzü ve aşkla yaptığı her halinden belli olan çiçekleriyle bizlere çok keyifli bir pazar yaşatan Zülcenah hanıma,bu keyifli günü organize eden Uba Foto ve Konuşan Kalem'e çok teşekkür ederim..

Başka bir etkinlikte görüşmek üzere..

Zülcenah Kunter
Çiçek Modelleme
Butik Pasta

DAHA FAZLA LEZZET

Zülcenah Kunter 532533648633711771

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır... Mesajınızı yazdıktan sonra isminizi yazarsanız sizi tanıyabilmem açısından çooook mutlu olurum....

emo-but-icon

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ feedburner youtube

Translate

Blog Arşivi

Yayın Baslıklarımız

En Lezzetliler

İzleyiciler

@VANİLİNSTR

Görüntüleme Sayısı

item