Taksim İbis Otel Parti

Taksim İbis Styles Otel Suat Ateşdağlı Etkinlik Geçtiğimiz günlerde Eray Kılıç'tan aldığımız davet üzerine,eşimle birlikte,Taks...


Taksim İbis Styles Otel
Suat Ateşdağlı
Etkinlik

Geçtiğimiz günlerde Eray Kılıç'tan aldığımız davet üzerine,eşimle birlikte,Taksim İbis Styles Otel'de,Dj Suat Ateşdağlı'nın performans yaptığı muhteşem bir partiye katıldık.


Önce size yeni açılan bu şehir oteliyle ilgili,kısa bir bilgi vermek istiyorum,ardından parti resimleri:))Taksim İbis Styles Otel,Beyoğlu caddesi,Harbiye ve Nişantaşı'nın yanı sıra,şehrin bir çok turistlik noktasına yürüme mesafesinde..
56 adet odası bulunan otelin restaurant bölümünde,uluslararası yemeklerin yanı sıra,Türk spesiyalleri de servis ediliyor.
Her türlü toplantı,seminer ve kongre organiazsyonuna uygun 5 ayrı salonu var bu konsept otelin..
Otel gezisinin ardından parti alanına geçtik.


Bizler için hazırlanan atıştırmalıklarla tabaklarımızı hazırlayıp,parti bölümüne geçtik.
Parti için enerji lazım:))


Çok sevdiğim blogger dostlarımla birlikte,Dj Suat Ateşdağlı'nın muhteşem performansı eşliğinde çok eğlendiğimiz bir gece geçirdik.


Doğum günümün hemen ertesi güne denk gelmesi sebebiyle de,doğum günü kutlamalarımın devamı gibi oldu benim için))


Bu keyifli ve eğlenceli gece için Eray Kılıç'a,Taksim İbis Styles Otel'e ve de muhteşem performansıyla bizlere eğlencenin doruğuna çıkaran Suat Ateşdağlı'ya çok teşekkür ederim..
Başka bir etkinlikte görüşmek üzere..


Taksim İbis Styles Otel
Suat Ateşdağlı
Etkinlik

DAHA FAZLA LEZZET

Taksim İbis Otel Parti 6683824468137770017

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır... Mesajınızı yazdıktan sonra isminizi yazarsanız sizi tanıyabilmem açısından çooook mutlu olurum....

emo-but-icon

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ feedburner youtube

Translate

Blog Arşivi

Yayın Baslıklarımız

En Lezzetliler

item