Kilisli Restaurant

Kilisli Restaurant Mekan Önerileri Kebap   Geçtiğimiz hafta sevgili Uba Foto Ümit beyin davetiyle,Hadımköy'd...


Kilisli Restaurant
Mekan Önerileri
Kebap

 Geçtiğimiz hafta sevgili Uba Foto Ümit beyin davetiyle,Hadımköy'de bulunan Kilisli Restaurant'a gittik komşu bloggerlarla birlikte..

Lezzetli yemekler eşliğinde güzel bir akşam geçirdik..


Kilisli Restaurant,1999 yılında Mehmet Şahiner tarafından Hadımköy'de kurulmuş.
Restaurantta,Çorlu'da bulunan özel besi çiftliklerinde yetiştirdikleri,Trakya kıvırcık ırkı koyunların etlerini kullanırken,yine çiftliklerinde yetiştirdikleri sebzeleri kullanarak doğallığı sağlıyorlar.
Başlangıç olarak sunulan fındık lahmacun,humus,içli köfte,çömlek yoğurt,salata,ezme ve çiğ köfte ile geceye lezzetli bir başlangıç yaptık..
Çiğ köfte isteğe bağlı olarak etli yapılabiliyor mekanda..
Lahmacun ise oldukça başarılı..Taç pirzola,kuzu şiş,süt danası ve küşlemeden oluşan ana yemek,gerek pişirilme kıvamı,gerek lezzetiyle beni fethetti diyebilirim..
Et sever boncuklarım da çok beğenmiş etlerin lezzetini,en kısa zamanda bize yine bir Kilisli ziyareti görünüyor:))

Tatlı olarak ise bol fıstıklı belluriye tatlısı,gidildiğinde mutlaka denenmesi gereken bir lezzet..Gecenin finalinde zahter çayı ikram edildi..Yumuşak içimi ve hazmettirici özelliği ile hepimizin beğenisini kazandı..


Kilisli Restaurant,daha önce nar ekşisi,biber salçası,zeytinyağı gibi ürünleri kendi çiftliklerinden ve onlara özel üretim yapan Kilis bölgesindeki üreticilerden sağlarken,müşterilerden gelen talep doğrultusunda,bu ürünleri artık kendileri üretip restaurantlarında satışa sunmaya hazırlanıyor.
Bizleri çok sıcak ve samimi bir ortamda lezzetleriyle ağırlayan Kilisli Restaurant Onur beye,daveti için Uba Foto Ümit beye çok teşekkür ediyorum..

Kilisli Restaurant
Hadımköy yolu Çakmaklı köyü girişi
Altunkent İş Merkezi
Büyükçekmece
0212 8867997

Başka bir etkinlikte görüşmek üzere..


Kilisli Restaurant
Mekan Önerileri
Kebap

DAHA FAZLA LEZZET

uba foto 4206619038226844380

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır... Mesajınızı yazdıktan sonra isminizi yazarsanız sizi tanıyabilmem açısından çooook mutlu olurum....

emo-but-icon

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ feedburner youtube

Translate

Blog Arşivi

Yayın Baslıklarımız

En Lezzetliler

İzleyiciler

@VANİLİNSTR

Görüntüleme Sayısı

item