Torium Yemek Okulu

Türkiye'nin ilk Olimpiyat Madalyalı Milli Aşçısı,Türkiye Aşçı Milli Takımı Direktörü Emrah Köksal Sezgin yönetiminde açılan,Torium...Türkiye'nin ilk Olimpiyat Madalyalı Milli Aşçısı,Türkiye Aşçı Milli Takımı Direktörü Emrah Köksal Sezgin yönetiminde açılan,Torium Yemek Okulu'nu ziyaret ettim pazar günü..
Emrah Köksal Sezgin bizlere nefis lezzetli et pişirirken,bir taraftan da et pişirme teknikleri hakkında çok güzel bilgiler verdi..Emrah Köksal Sezgin et pişirirken de,hazırlarken de sadelikten yana..


Eti marine etmek için uğraşmam,direk kasabımı değiştiririm diyecek kadar hem de:))


Kuzu sırtı ile bize nefis bir et pişirdi,üstelik marine etmeden..Reçete şu anda ben de:))Sadece 15 dakikada resimde görüldüğü gibi bir et pişirmek ister misiniz?Biraz meraklandırayım sizi:))
Önümüzdeki hafta ilk fırsatta yapıp,tarifini paylaşacağım:))


Her gittiğim organizasyon da birbirinden değerli insanları tanımak,benim için en büyük kazanım.
Bu organizasyonda da enerjisi ve sempatisiyle,sevgili Duygu'yu (Pasta Canavarı) tanımaktan mutluluk duydum..


Organizasyon boyunca bizlere çay,kahve ikramı yapan ve bu keyfe evde de devam edelim diye kahvelerinden hediye eden Tchibo'ya ayrıca teşekkürler..
Emrah Köksal Sezgin'e verdiği bilgilerden ve pişirdiği nefis etler için,Torium'a da bizleri konuk ettiği için teşekkür ederim..

Siz de bu organizasyon da yer almak isterseniz 3 hafta sonu devam edecek program ..Yerinizi ayırtmak için acele edin:))

Başka bir etkinlikte görüşmek üzere..

DAHA FAZLA LEZZET

Torium Yemek Okulu 905271243942267485

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır... Mesajınızı yazdıktan sonra isminizi yazarsanız sizi tanıyabilmem açısından çooook mutlu olurum....

emo-but-icon

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ feedburner youtube

Translate

Blog Arşivi

Yayın Baslıklarımız

En Lezzetliler

İzleyiciler

@VANİLİNSTR

Görüntüleme Sayısı

item