Tavsiye Evi'nde Eker'le Tatlı Yiyelim

Bugün diğer blogger arkadaşlarla birlikte,Eker ürünleriyle hazırlanan nefis tatlılar eşliğinde Tavsiye evi'nde toplandık. Eker ...Bugün diğer blogger arkadaşlarla birlikte,Eker ürünleriyle hazırlanan nefis tatlılar eşliğinde Tavsiye evi'nde toplandık.


Eker ürünlerini uzun zamandır severek kullanıyordum,bir de fabrika gezisini gördükten sonra içim daha da rahatladı..


Eker tatlıları aynen evde pişirildiği gibi,tamamen sütten yapılıyor. Tek farkı bu sürecin her aşamasının evinizdeki titizlikle ve özenle,Eker tarafından gerçekleştiriliyor olması. 
Çünkü, taze süt pastörize edilerek bakterilerden arındırılıyor, en kaliteli ham maddelerle harmanlanıp pişiriliyor. Tatlılar steril ortamda tam otomatik makinalarda el değmeden ambalajına dolduruluyor. 
Folyo ile kapatılan ürünlerin havayla teması kesilerek tazeliğini raf ömrü boyunca koruması sağlanıyorTadına baktığımız her ürün farklı güzellikte lezzetlerdi..Tadımlara geçmeden önce,Leyla'mla resim çektirmesek olmazdı:))


Meleğimizin bir kanadı ben,bir kanadı enerjisi ve ışığıyla beni kendine hayran bırakan Oya hanım..


Eker'li lezzetlerin orada tadına baktık,yetmedi alıp evimize getirdik:))
Bu güzel gün için Tavsiye Evi'ne ve Eker ailesine çok teşekkür ederim..Dönüş için deniz yolunu tercih edince,bu güzellikler yol boyunca bize eşlik etti..

Başka bir etkinlikte görüşmek üzere..

DAHA FAZLA LEZZET

tavsiye evinde ekerle tatlı yiyelim 9189305370855803118

Yorum Gönder

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır... Mesajınızı yazdıktan sonra isminizi yazarsanız sizi tanıyabilmem açısından çooook mutlu olurum....

emo-but-icon

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ feedburner youtube

Translate

Blog Arşivi

Yayın Baslıklarımız

En Lezzetliler

İzleyiciler

@VANİLİNSTR

Görüntüleme Sayısı

item