Mim 4

Geçtiğimiz gün Bahar'cım mimlemişti beni..Geç cevapladığım için kendisinden özür diliyor ve hemen sorusunu yanıtlamaya geçiyorum.. ...Geçtiğimiz gün Bahar'cım mimlemişti beni..Geç cevapladığım için kendisinden özür diliyor ve hemen sorusunu yanıtlamaya geçiyorum..
Sorusu: Nasıl kitap okursunuz ?


İtiraf etmeliyim ki çocuklarım olmadan önce çok daha fazla kitap okurdum...Bulduğum her fırsatta kitabım elimde olur hele kitap beni etkisi altına aldıysa okumak için fırsat kollardım..
Kitap okumak için özellikle al ayak çekildikten sonra gecenin sessizliğinde kitap okumasını seviyorum..Sadece kitaptaki karakterler ve ben..Film seyreder gibi okuduğum her cümleyi kafamda canlandırarak okumayı seviyorum..
Şu anda durum biraz değişti..Önceki gibi düzenli kitap okuyamıyorum ama sürekli okuyorum boş kalmayı sevmiyorum..Şu anda okuduklarım yemek kitapları,çocukların ders ya da test kitapları, onların okuması gereken kitapların seçimi vb
Yine de fırsat buldukça kitap okumayı seviyorum..Geçtiğimiz gün ateşlenen kızımın ateşi düşmeyince başında sabaha kadar beklerken elimde uzun süredir bekleyen kitabımı sabah kızımın ateşi düştüğünde kitabı da bitirmiştim..

DAHA FAZLA LEZZET

Ödül ve mimlerim 6665398046891356081

Yorum Gönder

  1. Canımcım şimdi okuduk önemli değil:)
    Çocuklardan sonra tercihler seçenekler değişiyor ama hep güzel kitaplar hayatımızda olsun
    sevgilerimle..

    YanıtlaSil

Blogger veya gmail hesabı bulunmayan,ancak yorum bırakmak isteyen misafirlerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır... Mesajınızı yazdıktan sonra isminizi yazarsanız sizi tanıyabilmem açısından çooook mutlu olurum....

emo-but-icon

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ feedburner youtube

Translate

Blog Arşivi

Yayın Baslıklarımız

En Lezzetliler

İzleyiciler

@VANİLİNSTR

Görüntüleme Sayısı

item